لیست قیمت هایک ویژن2021-04-19T16:46:51+03:30
دانلود لیست قیمت دوربین آنالوگ
دانلود لیست قیمت دوربین های IP

نکات مهم در لیست قیمت هایک ویژن:

مشتری گرامی خواهشمند است قبل از خرید محصول به نکات زیر توجه فرمائید:

 1. از موجود بودن مدل انتخابی دوربین هایک ویژن خود از طریق تماس با کارشناسان فروش اطمینان حاصل نمائید.
 2. با توجه به اینکه لیست قیمت هایک ویژن در ابتدای هرماه بروزرسانی می‌شود توصیه می‌شود برای دریافت قیمت قطعی و بروز با واحد فروش محصولات تماس بگیرید. ( شماره نمایندگی  هایک ویژن)
   
 3. مشتریان عزیز می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات با کارشناسان فنی مجموعه تارتن دژ تماس بگیرند.

شماره تماس با نمایندگی هایک ویژن: 88500020

راهنمای خواندن لیست قیمت هایک ویژن

1. پارت نامبر: یا نام محصول که با آن معرفی می شود در واقع شناسه دوربین یا دستگاه ضبط کننده است که خلاصه ای از شاخص ترین قابلیت های آنها را عنوان می کند.

2. Camera Type: دوربین‌های مداربسته به دسته دوربین‌های دام، بولت، باکس، پینهول، اسپیددام تقسیم‌بندی می‌گردند. کاربرد هر کدام از این دوربین ها متفاوت است.

3.Imaging Sensor: نقش سنسور در دوربین دریافت نور و تبدیل آن به سیگنال الکتریکی است. سنسورهای بکار رفته در دوربین های مداربسته اغلب از دو نوع CMOS و CCD هستند.

4.Lens: دو پارامتر، یکی نوع لنز که ثابت یا وریفوکال است و دیگری فاصله کانونی که با اعداد 2.8، 3.6، 6، 8، 12 و 16 برای لنزهای ثابت و به صورت رنج یا دامنه‌ای 2.8-12، 4-92، 4-120 و … برای لنزهای وریفوکال نمایش داده می‌شود.

5. Viewing Angle: زاویه دید دوربین مداربسته هایک ویژن به نوع لنز یا بهتر بگوئیم فاصله کانونی آن بستگی دارد. هرچه فاصله کانونی کمتر زاویه دید بازتر یا وایدتر و هرچه بیشتر زاویه دید کمتر و عمق دید بیشتر می‌گردد.

6. IR Range: برای تصویربرداری در شب از نور IR استفاده می‌شود. همچنین در دوربین‌های مداربسته هایک ویژن تکنولوژی جدیدتری با نام Exir وجود دارد که می‌توانید در این مقاله راجع به آن مطالعه نمایید.

7. IP Standard: جنس بدنه با توجه به نوع کاربری دوربین می‌تواند از پلاستیک یا فلز باشد. برای مثال جنس بدنه تمامی دوربین‌های بولت به دلیل آنکه اغلب کاربرد خارجی یا outdoor دارند از فلز است.

8. WDR: دوربین‌هایی که WDR دارند می‌توانند در مکان‌هایی با اختلاف سطح نوری زیاد تصاویری با کیفیت ارائه کنند. با وجود این قابلیت، توزیع نور در تصویر یکسان بوده و از تمرکز نور در مرکز آن جلوگیری می‌کند

دوربین مداربسته توربو هایک ویژن

فاکتورهای زیادی در قیمت دوربین هایک ویژن توربو تاثیرگذار هستند. از جمله می توان به رزولوشن دوربین مداربسته هایک ویژن، نوع لنز، و … اشاره نمود. همچنین سایر قابلیت های پیشرفته تصویری مانند WDR ،EXIR و … نیز در لیست قیمت دوربین هایک ویژن توربو اثرگذار اند. به همین منظور برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته ابتدا باید از نیازهای کاربری مورد نظر خود آگاه بوده و سپس با توجه به بودجه خود اقدام به خرید نمائید. در این راستا می توانید از مشاوره رایگان پیش از نصب کارشناسان ما بهره مند گردید.

راهنمای خرید DVR هایک ویژن

1. DVR Type: دی وی آرها در 3دسته G ،Q و U تقسیم می‌شوند. تعداد کانال 4، 8، 16 و 32 می‌باشد که هرچه تعداد کانال بالاتر می‌رود قیمت گرانتر می‌شود.

2. Analogue Video Input: برخی از DVRها تا دوربین‌های 2 مگاپیکسل و برخی دیگر تا 3 یا 5 مگاپیکسل (G تا 2، Q تا 3 و U تا 5) را پشتیبانی می‌کنند که تاثیر مستقیمی روی قیمت آنها خواهد داشت.

3. IP Video Input: برخی از DVRها می توانند از یک یا چند دوربین IP نیز پشتیبانی ‌کنند بنابراین کاربر می تواند در یک بستر آنالوگ از مزایای دوربین  IP نیز بهره مند شود.

4. Audio Input/Output: تعداد ورودی و خروجی‌های صدا برای اتصال میکروفن را نمایش می‌دهد.

5. Recording: در این قسمت کیفیت ضبط تصاویر توسط هر دستگاه درج شده‌است. در سیستم مداربسته کیفیت ثبت تصاویر توسط دوربین و دیگری کیفیت ضبط تصاویر توسط دستگاه مطرح است. برای مثال اگر یک دوربین 8 مگاپیکسلی باشد ولی دستگاه تنها با کیفیت 5 مگاپیکسل ضبط کند تصاویری با کیفیت 5 مگاپیکسل خواهید داشت.

7. SATA Interface: هرچه تعداد هاردی بیشتر باشد قیمت دستگاه بصورت تصاعدی بالاتر می‌رود.

8. Network Interface: میزان ظرفیت پهنای باند رابط شبکه را نمایش می‌دهد.

9. Chassis: منظور از DVR (Standalone) این است که دستگاه مستقل از سیستم کامپیوتری عمل کرده و تمامی اجزای آن از جمله CPU در داخل کیس DVR قرار دارد.

10. Other Features: در قسمت سایر مشخصات نیز ویژگی‌هایی از جمله نوع فرمت‌ فشرده سازی هایک ویژن H.265/H.265+ اشاره شده است. اگر در انتخاب DVR مناسب دچار تردید هستید می‌توانید با بخش فنی 88500020(021) داخلی 201 و 202 تماس بگیرید.

راهنمای خرید دوربین تحت شبکه هایک ویژن

1. Network Standard: که شامل استاندارد های ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI است این استانداردهای جهانی برای تطابق دستگاه های مختلف از برندهای مختلف با یکدیگر است.برای مثال چنانچه دوربینی دارای استاندارد ONVIF باشد می تواند به دستگاه NVR ای که آن هم ONVIF است متصل گردد.

2. SD Card Support: بسیاری از دوربین ها دارای قابلیت پشتیبانی از SD کارت هستند. وجود SD کارت در دوربین باعث می شود تا در مواقع اضطراری که ارتباط میان دوربین و دستگاه ضبط قطع می گردد تصاویر بر روی SD کارت آن ذخیره گردد.

3. Microphone Support: بسیاری از دوربین‌ها دارای میکروفن داخلی هستند. وجود این قابلیت باعث می شود تا صدای محیط نیز توسط دوربین ضبط گردد.

4. WIFI: بیشتر مختص دوربین های BABYCAM است که وجود آن نیاز به سیم کشی های طولانی را برطرف می کند و دوربین از طریق قابلیت WIFI به NVR متصل می گردد.

5. Network Interface: میزان ظرفیت پهنای باند رابط شبکه را نمایش می‌دهد.

6. Network Standard: این قسمت نیز بیشتر شامل انواع قابلیت های پردازش تصویری VCA هایک ویژن از جمله Linecrossing detection Intrusion Detection، PIR، و …است.

دوربین مداربسته تحت شبکه

فاکتورهای زیادی در قیمت hikvision تحت شبکه تاثیرگذار هستند. از جمله می توان به رزولوشن دوربین مداربسته هایک ویژن، نوع لنز، و … اشاره نمود. همچنین سایر قابلیت های پیشرفته تصویری مانند WDR ،Intrusion Detection ،Line Crossing و … نیز در قیمت دوربین هایک ویژن تحت شبکه اثرگذار اند. به همین منظور برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته ابتدا باید از نیازهای کاربری مورد نظر خود آگاه بوده و سپس با توجه به بودجه خود اقدام به خرید نمائید. در این راستا می توانید از مشاوره رایگان پیش از نصب کارشناسان ما بهره مند گردید.

راهنمای خرید NVR هایک ویژن

1. NVR Type: که شامل تعداد کانال و POE بودن دستگاه NVR است تعداد کانال ها در NVR از 4، 8، 16، 32، 64 و حتی انواع 128 و 256 کاناله نیز موجود است.

2. Input BandWidth: موضوع پهنای باند در NVR موضوع مهمی است به خصوص اگر تعداد زیادی دوربین در بستر شبکه داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید به مبحث پهنای باند در NVR هایک ویژن مراجعه نمایید.

3. Output Bandwidth: موضوع پهنای باند در NVR موضوع مهمی است به خصوص اگر تعداد زیادی دوربین در بستر شبکه داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید به مبحث پهنای باند مراجعه نمایید.

4. POE Ports: موضوع بعدی تعداد کانال های POE در دستگاه است. برای مثال ممکن است در یک دستگاه NVR 32 کاناله  16 کانال آن از نوع POE باشند.

5. SATA Interface: همانند دستگاه های DVR تعداد هارد در NVR نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. و هرچه تعداد آن بیشتر باشد فضای ذخیره سازی بیشتر بوده و کارایی دستگاه بالا می رود.

6. Network Interface: بسیاری از دوربین ها دارای قابلیت پشتیبانی از SD کارت هستند. وجود SD کارت در دوربین باعث می شود تا در مواقع اضطراری که ارتباط میان دوربین و دستگاه ضبط قطع می گردد تصاویر بر روی SD کارت آن ذخیره گردد.

7. Other Feathures: در قسمت سایر مشخصات نیز ویژگی هایی از جمله نوع فرمت های فشرده سازی مانند H.265/H.265+ و پشتیبانی از سیستم Alarm اشاره شده است

بهترین مارک دوربین مداربسته

محصولات حفاظتی و نظارتی از اهمیت ویژه ای برخوردارند، زیرا توانسته اند تا حدود زیادی امنیت کسب و کارها را بهبود بخشند. لذا به دلیل تنوع بالا این محصولات، در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین برند دوربین مداربسته بپردازیم. بنا به لیست منتشر شده در مجله ASMAG و همچنین نظر کارشناسان برجسته در این حوزه، بهترین برند دوربین مداربسته در جهان در سال 2020 شامل موارد زیر می باشند:

بهترین مارک دوربین مداربسته

مهم ترین قابلیت های دوربین مداربسته 

مهم ترین قابلیت های دوربین مداربسته می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 •  سازگاری دوربین مداربسته با آب و هوای منطقه :دوربین های مداربسته ممکن است در هر محیطی نصب شوند. مانند بیرون از ساختمان یا داخل آن . برای دوربین هایی که قرار است بیرون از ساختمان نصب شوند ، باید میزان نفوذ گرد و خاک ، نفوذ آب و بازه دمای کاری آن را مدنظر قرار داد که بسیار مهم است. دوربین هایی با کیفیت ساخت ، ضریب نفوذ های بالاتر به مراتب گران تر از دوربینهای مداربسته معمولی هستند ، اما طول عمر بالاتری را داشته و ارزش خرید بالاتری نیز دارند.
 •   دید در شب : از آنجایی که اکثر سرقت ها در تاریکی شب اتفاق می افتند ، باید از دوربین هایی استفاده کرد که توانایی ضبط فیلم در تاریکی را داشته باشند. این قابلیت با استفاده از تابش نور مادون قرمز اتفاق می افتند . البته دوربین هایی وجود دارند که بدون تابش مادون قرمز این کار را انجام میدهند که قیمت بالاتری دارند .
 •   زاویه دید مناسب :زاویه دید مناسب نیز یکی دیگر از ویژگی های دوربین خوب و مناسب است . بعنوان مثال دوربین هایی با زاویه دید 180 و 360 درجه از دوربینهایی با زاویه دید بسیار خوب هستند. بعنوان مثال میتوان از یک دوربین با زاویه دید 180 درجه برای یک پارکینگ استفاده کرد. این درحالی است که در حالت عادی باید از 4 دوربین آنالوگ معمولی به جای آنها استفاده کرد. پس استفاده از این دوربین ها به مراتب بصرفه تر است و دارای کیفیت تصویر بهتری نیز هستند.
 •   رزولوشن و کیفیت تصویر :کیفیت تصویر مورد نیاز شما تعیین کننده کیفیت دوربین مداربسته است. اگر هزینه لازم برای خرید دوربین مداربسته با کیفیت بالا و رنگی را ندارید میتوانید از دوربین های مداربسته سیاه و سفید استفاده کرد. اما دوربین هایی با کیفیت تصویر پایین اغلب شناسایی سارقان و جزئیات تصویر را سخت و بعضا ناممکن میکنند.
 • شناسایی حرکت: شناسایی حرکت یکی دیگر از ویژگی های دوربین مداربسته خوب است . یک دوربین مداربسته خوب قادر است حرکات افراد ، اشیا و وسیله های نقلیه را شناسایی کند و به محظ شناسایی شروع به ضبط کنند. البته همه دوربین های مداربسته این ویژگی را ندارند و برای داشتن این ویژگی باید سیستم امنیتی خود را ارتقا دهید.
 •  داشتن کنترل از راه دور : داشتن کنترل از راه دور برای هر وسیله ای یک مزیت و ویژگی بحساب می آید . برای یک دوربین مداربسته خوب نیز همینطور است. کنترل از راه دور این قابلیت را به شما میدهد که از هرجای دنیا با استفاده از اینترنت تصویر محل کار یا  زندگی خود را ببینید و کنترل بیشتری بر آن داشته باشید
Go to Top