نرم افزاری است که می توان از آن برای نظارت از راه دور بر روی سیستم استفاده نمود که شامل مدیریت تصاویر مداربسته، مدیریت دستگاه NVR یا DVR، دوربین های شبکه، کنترل دوربین های اسپیددام، بازیابی فایل های ضبط، ذخیره و مدیریت تصاویر می شود. با نصب از این نرم افزار بر روی گوشی خود، شما می توانید از طریق – اینترنت تمامی عملیات فوق را انجام دهید؛

iVMS-4200 یک نرم افزار مدیریت ویدئو چند منظوره برای دستگاه های DVR، NVR، دوربین های IP و …می باشد. این نرم افزار از قابلیت های چندگانه شامل نمایش زنده در زمان واقعی، ضبط ویدئو، جستجوی و پخش از راه دور، پشتیبان گیری فایل و غیره پشتیبانی می کند. با وجود ساختار انعطاف پذیر و راحتی استفاده از آن،  به طور گسترده ای در پروژه های نظارت تصویری در مقیاس متوسط یا کوچک می توان از آن استفاده نمود.

یکی از موض.عات مهم در بسترسازی دوربین های مداربسته تحت شبکه میزان پهنای باند مصرفی در دوربین هاست. اگر تعداد دوربین های مورد استفاده در شبکه زیاد باشد این موضوع اهمیت بیشتری نیز پیدا می کند. حال برای محاسبه پهنای باند کل و پهنای باندی که برای هر دوربین لازم است باید محاسباتی انجام داد که به وسیله نرم افزار BANDWIDTH CALCULATOR انجام می شود. با استفاده از این نرم افزار براحتی می توانید پهنای باند مورد نیاز سیستم خود را محاسبه نمائید.
نرم افزار SADP یک نرم افزار کاربردی برای پیدا کردن دستگاه های هایک ویژن موجود در شبکه شما است. این نرم افزار شبکه شما را اسکن کرده و دستگاه ها را تشخیص می دهد.
پس از انکه عملیات ثبت و ضبط تصاویر مداربسته به پایان رسید نوبت به پخش و مشاهده تصاویر می رسد که با استفاده از نرم افزار VSPLAYER

فهرست